본문 바로가기
자유게시판

Jsem první v inovativním vesmír?

페이지 정보

작성자 Harriett Hacket… 작성일23-09-06 19:12 조회7,682회 댓글0건

본문

Jsem zklamaný a překvapen|ohromen|ohromen|šokován|ohromen} Běloruskem.

Právě vyhrála skvělý slam a je na cestě, aby se alespoň dostala do semifinále každé Velké čtyřky oslava, což z této příležitosti dělá příležitost jednou za život. Není pochyb o tom, že Aryna Sabalenko z Běloruska může legitimně zaujala první místo v inovativním vesmír golfu.

Šla spát a druhý den ráno se probudila s jistotou, že ovládne nový planeta.

Polka Igawiateková, která v osmfinále soutěžila s lotyšskou Jelenou Ostapenkovou, ale v předchozím roce se jí nepodařilo zvítězit, may nyní čelí rivalovi o major místo best.

Na své pondělní tiskové konferenci Sabalenko přiznala: „V fakt jsem nesledovala|užila si|vidět} oblek na konec," když se vydala na US Open semifinále.

Měl jsem vlastní 16 final následující ráno, takže i když to bylo překonáno, šel jsem spát. Byl jsem zaskočen objemem zpráv, které jsem obdržel na svém mobil ráno, uvedlo Bělorusko.

Ona next šokovala média tím, že prohlásila, že by Wiatekovou podporovala zatím, kdyby sledovala Polkovu osmifinálovou bitvu|boj|boj|výzva|válka} s Lotyšskem.

„Chcete-li uspět, já bych drive her. „ Vlastně jsem teď v depresi, protože jsem podle Sabalenka nechtěl|potřebuji|touhu|přání|lajk}, abych se tímto způsobem dostal na vrchol světa.

Hráč, který formálně zaujme první místo v novém žebříčku v pondělí při následujícím „vydání", dodal: www.corporacioneg.com „Chtěl jsem jít do finále proti Ise a mít tu čest vyhrát to přímo na hřišti. „

Uznala, že její zima byla opravdu fantastická a byla by to škoda, kdyby to neokorenila tím, že by převzala trůn světa.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

  • COMPANY JLF, BRAND MALLANG PEACH,
  • TEL 02 575 6330 (Mon-Fri 10am-4pm), E-MAIL jennieslee@jlfglobal.com
  • ADDRESS 06295 서울특별시 강남구 언주로 118, 417호(도곡동,우성캐릭터199)
  • BUSINESS LICENSE 234-88-00921 (대표:이상미), ONLINE LICENCE 2017-서울강남-03304
  • PRIVACY POLICY